top of page

Markalarımız

Fonex Kozmetik

Profesyonel erkek kozmetik ürünleri markası olan Gummy, Fonex Kozmetik çatısı altında ürettiği yenilikçi, teknik ve fonksiyonel ürünlerle Avrupa’da ve Dünya’da Erkek Kuaför Salonlarının ve tüketicilerin vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Türkiye’nin en öncü Erkek Profesyonel Markalarından birisi olan Gummy, pazarında lider bir konumda olup uluslararası standartlarda ürünler geliştirmekte ve bunları tescillemektedir.

Gummy Professional

Gummy markası Fonex Kozmetiğin lokomotif markalarından biridir. Türkiye’de erkek saç şekillendirici kategorisinde ihracattaki Pazar lideri markası Gummy başta Amerika olmak üzere İngiltere, Almanya ve Fransa’da önemli bir Pazar payına sahiptir. Tasarım ve ambalaj dünyasında DIAMOND temasından ilham alan konseptiyle günümüz modern, genç ve dinamik erkeklerinin ışıltılı tarzlarını yansıtmaktadır. Saç Şekillendirme kategorisinde Saç Şekillendirici Wax, Saç Jölesi, Saç Spreyi, Saç Köpüğü, Sea Salt Saç Spreyi ,Saç Bakımında ise Şampuan, Saç Düzleştirme Teknolojisi, Saç Toniği, Cilt bakımında; Yüz Scrubı ve Yüz Toniği, Kişisel Bakımda Tıraş Sonrası kolonya ve Sakal Bakım serisi gibi ürünleri bulunmaktadır. Gummy ürünlerini www.gummyprofessional.com.web adresinden detaylı inceleyebilir daha kolay ve hızlı bir şekilde  satın alabilirsiniz.

Fnx Barber

Fonex Kozmetik Profesyonel kanalda güçlü markalarıyla 60 yıldır yoluna emin adımlarla devam ediyor. FNX BARBER markası Fonex Kozmetiğin kuaför kanalındaki erkeklere özel ürün portföyünün yer aldığı önemli bir markadır.

Saç şekillendirme, saç bakım ve tıraş sonrası bakım ürünlerinin yer aldığı seride Beyefendi nesilllerin bugüne taşıdığı değerin yansımasını simgelemektedir.Tasarım ve ürün konseptinde klasik berber geleneğinin ihtiyacı olan ikonik retro ürünleri göze çarpmaktadır. Saç Şekillendirme kategorisinde Saç Şekillendirici Wax, Saç Jölesi, Saç Spreyi, Saç Köpüğü, Sea Salt Saç Spreyi ,Saç Bakımında ise Şampuan, Saç Düzleştirme Teknolojisi, Saç Toniği, Cilt bakımında; Yüz Scrubı ve Yüz Toniği, Kişisel Bakımda Tıraş Sonrası kolonya ve Sakal Bakım serisi gibi ürünleri bulunmaktadır. FNX Barber ürünlerini www.fonexkozmetik.com web adresinden detaylı inceleyebilir daha kolay ve hızlı bir şekilde  satın alabilirsiniz.

Ceylinn Professional

Ceylinn kuaför kanalında profesyonel saç bakım ürünleriyle kadınların ihtiyacına yönelik çözümler sunan Fonex Kozmetik’in uzman bir markasıdır. 60 yıllık tecrübeyle saç bakım pazarında önemli bir yere sahip olan Fonex Kozmetik Ceylinn ürünleriyle farklı saç tiplerine göre oluşturduğu serilerle kaliteli ürün portföyüne sahiptir. Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Keratin Serisi, Cansız ve neme ihtiyacı olan saçlar için Silk Protein Serisi,  Zayıf ve hasar görmüş saçlar için Argan Serisi, Sarı Boyalı, Gri ve Beyaz Saçlar için Silver Mor Şampuan Serisi ve İşlem Görmüş Saçlar için Teknik Seri ile profesyonel saç ürünlerine daha kolay erişebilirlik imkanı sunuyor. Aynı zamanda THRILL Saç Şekillendirme serisiyle saç bakımının ardından tamamlayıcı olarak Saç bakım ve şekillendirici ürün yelpazesiyle çok fonksiyonlu bir segmentasyonla karşımıza çıkıyor. Uzun süren Arge çalışmaları sonucunda ve profesyonel kanaldaki uzman kuaförlerin mesleki tecrübe ve bilgi birikiminden destek alarak geliştirilen Ceylinn ürünlerini www.ceylinn.com.tr web adresinden detaylı inceleyebilir www.fonexkozmetik.com online satış sitemizden daha kolay ve hızlı bir şekilde  satın alabilirsiniz.

bottom of page